3D CRAFT proponuje wykorzystanie nowych technologii w przemyśle, nauce, edukacji, medycynie, architekturze...

Prototypy
Oferujemy projektowanie i drukowanie modeli koncepcyjnych prototypów. Za pomocą wydrukowanego prototypu zgodnie z projektem mamy możliwość sprawdzenia ewentualnych błędów konstrukcyjnych lub nietrafionych złożeń. Jednocześnie wykorzystanie druku 3D na etapie tworzenia prototypu pozwala zdecydowanie skrócić czas jego wykonania w stosunku do tradycyjnych metod oraz obniżyć koszt wytworzenia.
prototypy
Makiety architektoniczne
Makiety Architektoniczne
Makiety architektoniczne prezentacyjne wykonujemy jako kompleksową usługę obejmującą drukowanie elementów bazowych oraz prace modelarskie. Dzięki wykorzystaniu technologii druku 3D oferujemy niedrogie i szybkie w porównaniu do tradycyjnych metod tworzenie przestrzennych budynków i modeli. To rozwiązanie daje możliwość spojrzenia na dany projekt z dowolnej perspektywy.
Edukacja
Modele przestrzenne sprawiają, że uczniowie i studenci znacznie chętniej angażują się podczas zajęć. Dużo łatwiej jest im zrozumieć np. działanie i budowę mechanizmów. W związku z tym przygotowaliśmy dla państwa warsztaty drukowania 3D. Oferujmy przeprowadzenie prezentacji drukarki 3D, zastosowania druku 3D i przedstawienia procesu powstawania wydruku 3D. Od projektu do gotowego modelu przestrzennego.
Edukacja
Klient indywidualny
Klient indywidualny
Wykorzystanie druku 3D daje doskonałe możliwości stworzenia elementu spersonalizowanego pod własne potrzeby, który będzie jedynym w swoim rodzaju i pozwoli wyróżnić się na tle otoczenia. Oferujemy części zamienne do maszyn przemysłowych takie jak zębatki, wirniki, uchwyty, mocowania oraz wiele innych. Proponujemy również drukowanie gadżetów i niestandardowych elementów. Trójwymiarowy wydruk daje możliwość wykonania biżuterii oraz przedmiotów dekoracyjnych według własnego projektu.